Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az utóbbi időben észrevettem,...

Kiràly Bence kérdése:

Az utóbbi időben észrevettem, hogy a jobb lábamon érzem, hogy elkezdenek zsibbadni az ujjaim. Érdemes elmenni orvoshoz? Lehet valami komolyabb betegség a dolog mögött?

Figyelt kérdés
Szinte már naponta, teljesen random és ok nélkül történik ez az egész és nem tudom, hogy mi lehet az oka. Idáig még soha nem fordult velem elő ilyesmi, hogy hasonló.
2018. aug. 6. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, nem dohányzol évtizedek óta és gerincsérved sincs, akkor még várhatsz az orvossal, ellenkező esetben sürgős a dolog.
2018. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiánybetegségek, cukorbetegség, pajzsmirigy-rendellenesség, gerinc problémák is okozhatják, érdemes lenne kivizsgáltatni.
2018. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alsó végtag vérellátási zavarát sok minden okozhatja,és vannak komolyak is,amik fiatalon előjönnek.Érsebész nem ártana.Detralexet szokták ajánlani ilyen problémákra.
2018. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!