Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem növök?

Miért nem növök?

Figyelt kérdés

Utálom magam mert nagyon alacsony vagyok, senkit nem érdeklek. Az összes osztálytársam sokkal magasabb mint én és amikor olyanokat olvasok hogy valaki 15-16evesen 185cm megáll az eszem.

A lányokat nem érdeklik az alacsonyak de ebbe már beletorodtem. Nagyon rossz alacsonynak lenni.


Én 163cm vagyok 16-1F



2018. okt. 21. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te törpe, nem vagy te normális! Semmilyen endokrinológus nem kell, nem vagy beteg! A 163 centi nem kórosan alacsony, és még nősz. Gondolom, a szüleid se óriások. Az önbizalomhiányodat ne fogd a termetedre! Normális embereknek a fejükben nem fordul meg, hogy bárkit a testmagassága alapján ítéljenek meg. Ha jó fej vagy, mondjuk vicces, segítőkész, figyelmes, akkor szeretnek, ha meg barátságtalan, akkor nem. Ennyi.
2018. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mekkora lehetek? Hány cm?
2018. okt. 22. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!