Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem növök azóta amióta...

Miért nem növök azóta amióta kondizok?

Figyelt kérdés
Most már lassan 1 éve edzek amiből 7hónap volt otthoni saját testsúlyos edzés és 4 hónap konditerem. Azt vettem észre hogy amióta edzek nem növök pedig elötte 1 nyár alatt 7-8 centit nőttem és utána amikor elkezdtem az edzést azóta max 1 centit nőttem

2018. okt. 2. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem úgy működik, hogy ha tavaly sokat nőttél, most is sokat fogsz...
2018. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Izomtömeg növelésekor a vérben felszaporodnak az izom lebomlási anyagcsere termékek is, amelyek hormonhatásúak és gátolják az agyalapi mirigy növekedési hormon elválasztását.
2018. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14/F vagyok januárban leszek 15
2018. okt. 3. 06:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 13 éves korom körül volt hogy egy nyár alatt 8 centi + (ekkor futottam is heti 6x), utána lelassul a növekedés, kondiban pedig inkább csak erősítő jellegű legyen a gyakorlat, ne pedig súlyemelő rekorder. Illetve nyújtás, gerinctorna es futás javasolt még
2018. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az igaz, hogy a gyurmázók között elég sok a töpszli, bár ezek jelentős részénél pont fordítva van, eleve törpék és kisebbségérzésüket próbálják kompenzálni a haszontalan izmaikkal.
2018. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amugy heti 2x vagy 3x edzek egy héten konditeremben és mellette még van heti 3 kosáredzésem, nem tudom hogy mennyit számít
2018. okt. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!