Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a gond?...

Szerintetek mi lehet a gond? Sziv koruli fajdalmam van inkabb mell alatt erzem ami sugarzik a bal karomba, valamba es a hatamba

Figyelt kérdés

Mostanaba eleg sokszor erzem ezt a fajdalmat

25 eves no vagyok



#szív #hàtfàjdalom
2018. okt. 21. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérj beutalót a házi orvosodtól a kardiológiára.

Mivel hosszú szokott lenni a várakozási idő, ha közben megint előjön ez a probléma, hívj mentőt azonnal, így a sürgősségin elvégzik az alapvizsgálatokat.

Lehet, hogy valami ártalmatlan dolog, de lehet életveszélyes baj is, szóval vedd komolyan.

2018. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt hogy mar voltam surgosegin vele es azt mondtak semmi bajom de azert mar idegesit hogy ilyen surjeden faj es fogalmam sincs hogy mitol

Esetleg stresz is okozhatja vagy mozgasszervi problema?

2018. okt. 22. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Stressz szerintem igen, a mozgásszervit nem tudom.


A sürgősségin milyen vizsgálatok voltak? Mert egy szimpla EKG ehhez nem elég...

Mindenesetre kérj beutalót a kardiológiára, ott csinálnak ultrahangot, terheléses EKG-t, Holtert, laborba küldenek, szükség szerint.

2018. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ekg volt meg vervetel
2018. okt. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!