Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogta már rád orvos, hogy...

Fogta már rád orvos, hogy csak beképzeled, hogy beteg vagy?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig még nem.Igaz, hogy 10 évente járok hozzá...
2018. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. De engem háziorvosból gyerekorvos látott utoljára, azóta csak fogászaton és nőgyógyászaton voltam, meg egyszer szemészeten. 41 vagyok, és csipcsup dolgokkal, mint nátha, torokfájás, nem járkálok orvoshoz, komoly bajom meg szerencsére sosem volt.
2018. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha. Egyszer még le is szúrtak, hogy miért nem jöttem korábban :D Mondtam azt vártam, hogy csillapodnak-e a tüneteim, de erősödtek, ezért eljöttem.
2018. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő, mert ha orvoshoz megyek vagy lóg a belem, vagy 41° lázam van, vagy 30 a vércukrom.
2018. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen. Hét végén stroke-tünetekkel mentem az ügyeletre. Az ügyeletes orvos azt mondta, hogy hisztis vagyok, vegyek be nyugtatót. A fiammal voltam, bepörgött, és elvitt a legközelebbi kórház ügyeletére. Az ügyeletes lehívott egy neurológust, aki S.O.S. felvitetett az osztályra és úgy, ahogy voltam, kerti munkaruhában, feldobtak az ágyra és már indították is az infúziót. Gondolod, hogy ezt tették volna a szakorvosok, ha csak hisztis vagyok?


Nő, akkor 65 éves voltam.

2018. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a vesém nem működött... Menjek pszichológushoz, mert "nincs szervi oka", úgy hogy egy vérvételt sem csinált.
2018. okt. 25. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiatal korom óta sokat szédülök, de nagyon durván.. Persze mindig azt hitte a doki, hogy csak szimulálok.. Csak azóta vesznek komolyan, hogy 25 felett vagyok... Akkor küldött csak el kivizsgálásra


De anyukámnál az orvos konkrétan kijelentette, hogy csak képzeli a betegséget.... Évek alatt aztán kiderült, hogy tényleg beteg :/

2018. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez olyan undorító komolyan. Olyan nincs, hogy csak beképzeli magának valaki, mert akkor is vagy mentális oka van, vagy pl. hipochonder.....

Vizsgálatok nélkül kijelenteni, hogy egy ember szimulál, eléggé hanyag dolog és veszélyes is.

Anno nekem kórházban mondták azt, hogy beképzelem magamnak, pedig orvos mentővel küldött be. Aznap már nem küldtek haza, de másnap kiderült, hogy mégsem beképzelés. De legalább elnézést kért a doki.

2018. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!