Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudok a kétségek...

Hogyan tudok a kétségek mellett normálisan létezni? Hogy lehet elviselni, ha egy végzetes betegség gyanúja áll fennt egy szerettednél?

Figyelt kérdés

A férjem 29 éves. 3 éve kezdődtek nála a tünetek: a bal kéz középső ujja egy irányba nem mozdult. Majd kb 1-1,5 éve a bal lábujja nem mozdult, most a bal kéz nagyujja. Neurológián volt, kiderült, hogy kissé gyenge a val bokája és kicsit petyhüdt a bal alkar, érzéskiesés nincs. Még csak 8-án megy EMG-re. Az orvos ezt írta a papírjára, mint gyanú: multiplex motoros neuropathia? MND?

A doki akkor azt mondta, ezek kezelhetők és az állapot szintentartható, de tudom, hogy az MND nem kezelhető, néhány éven belüli teljes bénulással és halállal jár. Vagy esetleg ez mégsem az, vagy rgy olyan változat ami "kevésbé súlyos" mint pl az ALS? Végülis 3 éve kezdődtek a tünetek és relatíve lassan.

Nem tudom elviselni a tudatot, hogy esetleg ez a baja. Nem tudok semmit csináli, csak bőgök, és közben tudom, hogy őt kellene támogatnom!

Valakinél volt már hasonló együttes tünet, aminek "jó vége" lett?

Hogyan viseljem ezt el, hogyan nyugodjak meg?



2018. okt. 26. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
"QA doki akkor azt mondta, ezek kezelhetők és az állapot szintentartható, de tudom, hogy az MND nem kezelhető, néhány éven belüli teljes bénulással és halállal jár." Gondolom te magad is orvos vagy hogy jobban tudod mint a doki.
2018. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kell beoltani szegényt? Én sajnos nem tudok segíteni,de ha ennyire rosszul vagy talán érdemes lenne még egyszer alaposabban konzultálnod az orvossal.
2018. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első! Valóban nem vagyok orvos, de rengeteg hozzáférhető írás, cikk, esettanulmány van az MND-ről. Sajnos egyik sem bíztató. De hidd el, én volnék a legboldogabb, ha a dokinak lenne igaza, és legyen is úgy! Csak egyszerűen nem tudom kezelni ezt a helyzetet...
2018. okt. 26. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Hölgyem!


Nagyon átérzem a helyzetét. Tudom, ezzel nem sokat enyhítek fájdalmán. Ahogy olvastam a férje diagnózisát felkaptam a fejem. Nem, nem nekem volt hasonló problémám, bár tudnám sorolni, hogy mi minden bajom van már sok éve és én is keresem a megoldást, többek között tapasztaltam én is idegrendszeri eredetű problémákat.


Nos, nem tudom hallott-e róla, de van egy csodás öngyógyító, elképesztően egyszerű, de annál nagyszerűbb és hatásosabb technika A GYÓGYÍTÓ KÓD. Világsiker könyv, mert több tízezren gyógyultak már meg mindenféle gyógyíthatatlannak vélt kórságból.

A könyv társszerzőjének pont ALS-t diagnosztizáltak,ami másnéven amiotrofiás laterálszklerózis,ahogy ez a férjénél is felmerült. A betegség gyógyíthatatlan, de ezzel az egyszerű gyógyító módszerrel a fickó az orvosok hűledezésére teljesen meggyógyult. Saját magát kezelte. Nekem is megvan a könyv és 1 hónapja minden nap gyógyítom magam és érzem a változást.

Itt a kiadó linkje, ott olvasgathat magyar gyógyulás történeteket: [link]

Javaslom nézze meg az előadásokat a youtube-on, főként Viszlay Anitát javaslom: https://www.youtube.com/watch?v=bPRuYxSmIN0


Minden jót kívánok és gyógyulást a férjének!

2018. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!