Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van erre valami megoldas?

Van erre valami megoldas?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre kevesbe tudom tartani magamban a lelket, igy abban bizok, esetleg mas kerult mar hasonlo helyzetbe, igy talan segithet.. 18 eves multam, mar egeszen kozel allok a 19hez . Edesanyam 10 eves koromban veszitettem el, edesapam 17 derekán. Nagymamammal eltem, de par honapja sajnos elfekvobe helyeztek ... a gimnaziumot sajnos nem tudtam meg elvegezni, ugyanis foallasban dolgozok es a munkahelyem nem tul simulekony. Eleg beteges voltam mindigis, de 1 honapja Astrocytoma-t diagnosztizaltak nalam. Jelenleg alberletben lakok, azt is epphogy fedezni tudom, viszont fogalmam sincs kell e majd kezelesre jarnom ezzel, hogy mi lesz ezutan, ha lerobbanok honnan tudom fenntartani magam?

2018. okt. 26. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Sajnalom ami veled tortent, meg olvasni is rossz volt. Milyen fajta astrocytomad van? (Hanyas grade-u) A betegseged kilatasa ugyanis ettol fugg elsosorban, es hogy van e metasztazis, bar ilyen fiatalon ez elegge ritka betegseg ha jol tudom.

2018. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kettes, es attet ugy tunik hogy még nincs . Attol felek netantan edesanyamtol orokolhettem, szegenykemet mire felemesztette a betegseg legalabb 6 szervet megtamadta a rák. :/
2018. okt. 26. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!