Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pàr nap óta viszket az egèsz...

Pàr nap óta viszket az egèsz testem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy-két ève visszatèrő problèma a viszketés. Nincsenek kiütéseim, bőrproblémám, és ez olyan hangyás csiklandozós viszketés. Egèsz más mint pl amikor megcsíp a szúnyog és az egész testemre kiterjed. Én azt gomdolom ez belső eredetű probléma lehet. Valakinek volt màr ilyen?

2018. okt. 28. 01:15
 1/4 anonim válasza:

Nekem pl. zuhanyzás vagy gyors fürdés után szokott nagyon viszketni a bőröm, valoszínűleg a szárazság miatt. Testápolót próbáltál már használni?

Vagy mikor szokott elkezdeni viszketni? Lehet valamilyen ételre vagy allergiás.

Érdemes lenne bőrgyógyászhoz fordulni vele, ha nagyon zavaró.

2018. okt. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy előjön, egész napos viszketés. Belső eredetű, nem szárazság. Nincs kiütés, és nem kínzó viszketés, hanem mintha hangyák csiklandoznának. Egy-két éve tart az egész testemen. Olvastam, hogy lehet máj- epebetegség, pajzsmirigy, daganat. Aggódom...:-(
2018. okt. 28. 02:03
 3/4 Sssaszem ***** válasza:
Elmentél -e orvoshoz? Ezzel már el kellene menned orvoshoz, lehet valami amit nem tudok megmondani.
2018. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van vagy 2 napja. Arcüreggyulladásom van, s a dokik szt a vírusfertőzés okozza. Nagyon bosszantó
2018. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!