Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudok segiteni magamon?

Hogy tudok segiteni magamon?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok segitseget kerni?

Valami nagyon nem stimmel velem, van egy párom, szeretem, es még sem vagyok boldog. Állandóan rossz a kedvem, félek a jövőtől, nem tudom mit csinalhatnék később mert meg fiatalon jo a vendéglatas de utana nem annyira. Rettegek. Élet kedvem nincs. Allandoan faradt vagyok éjszakánként alig birok aludni. Mindent elfelejtek. Rettegek a gyerek valalastol. Neha az erkélyen lenézek es siman le ugranék. Csak úgy ram jon a siras mert semmi sem sem jo... el sirom magam... amikor hajat szaritok... vagy boltbol jovok haza felé. Szabadnapjaimon csak fekszek. Semmit nem birok csinalni, senkivel sem akarok talalkozni, mindenem fáj. Híztam is. Nincs is kedvem tovabb ragozni, mi lehet velem es van e segitseg? Mert ha ez normális akkor nincs kedvem hozzá,  az élethez.


2018. okt. 29. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez depresszió. Szakember tud segíteni. Magától nem fog elmúlni sajnos.
2018. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!