Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem fogadja el édesanyàm...

Miért nem fogadja el édesanyàm, hogy màjzsugora van? Miért lesz egyre agresszívabb?

Figyelt kérdés
Idèn februàrban màjzsugort diagnosztizàltak nàla. A mai napig azt mondja, hogy hazudik az orvos, neki a veséje beteg, azért nagy a hasa. Alig eszik, szédül, fàj a feje, 18- 20 òràkat fekszik, és akkora a hasa, mintha 3 as ikrekkel a 9. hònapban lenne terhes, kö kemény. Az arca szürke. Egyre agresszívabb. Ja, és még mindig iszik. Nem tudom mit csinàljak vele. Tiszta idegbeteg leszek töle.

#Cirrhosis hepatis #Màjzsugor
2018. okt. 31. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is iszákos és agresszív. Nem tudsz mit tenni, ne arra áldozd az életedet,h megmented őt, aki nem hagyja. Ez a májzsugor tagadás- inkább az iszákosság tagadása. Enyem is mindent kitalál,hazudik,támad. Mikor szembesítve van a piálással. Az egy éves unokáját is képes seggrészegen várni.
2018. okt. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szép kilàtàsok. Orvoshoz februàr òta nem tudom elvinni. Azt mondja, hogy az összes hazudik. Csak abban bízok, hogy ez a màjbetegség nem fertözò.
2018. okt. 31. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Részvétem!


A helyzet az, hogy ha tényleg májzsugor (tehát nem csak kezdődő, hanem ténylegesen májzsugor), akkor az orvosok nem tudnak mit csinálni vele. Májátültetéssel gyógyítható csak, amivel gondolom édesanyád is tisztában van és ezért utasítja el az orvosokat. Nem akar szembenézni a tényekkel.


Nem szeretnél téged sem elkeseríteni, de a májzsugor stádiumainak beosztásánál a túlélési esély legenyhébb fokozata úgy kezdődik, hogy "csekély az esély az egy éven belüli halálra"... Ha nem a legenyhébb stádiumban van, akkor nem túl valószínű, hogy egy-két évnél tovább még veletek lesz, főleg ha még rá is játszik piával. Akármennyire is agresszív és depressziós, valahogy _le kell_ szoktatni a piáról!

2018. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az italròl sajnos nem lehet leszoktatni. Mindenhol el vannak dugdosva, és a baràti köre is mind nagyivòk. Valakivel mindig vitet valamit. Sör bor vodka pàlinka. Ezek a nyerök. Pàr napja viszont dagad a làba is. Vérzik az orra, ahànyszor megfújja, folyamatosan vakaròzik, mert mindene viszket.
2018. nov. 2. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Meghalt már?
2019. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Februàr elején meghalt.
2019. nov. 15. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Részvétem
2019. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!