Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék agresszívabb?

Hogyan lehetnék agresszívabb?

Figyelt kérdés
Az a bajom ha valaki beszól nem merek visszaszólni vagy csak akkor merek ha már nagyon felidegesítenek. Evvel az a bajom hogy nem akrok nyámnyila kis köcsögnek kinézni akit bármikor cseszegethetnek.
2010. márc. 30. 17:09
 1/5 anonim válasza:
kokain
2010. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járj gyúrni vagy valami küzdősportra. Nekem is ez volt a gondom és mióta gyúrok megnőtt az önbizalmam. Igaz nem is mernek beszólni.:)
2010. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah a gyúrás jó :D
2010. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alaposan gondold at,hogy az eddig megtortent szituaciokban mit csinaltal rosszul.Es probalj tanulni belole.Mert az elet ugyis mindig elodbe hozza azt a problemat,melyet mar egy jo parszor nem mertel megoldani.

Tehat nekem az a tanacsom,hogy tervezd el,hogy ha meg egyszer ilyen es olyan szituacioba kerulsz,akkor majd mit fogsz csinalni.Nekem bejott.

2010. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
énis a gyúrást javaslom.nekemis beszólogatak meg minden de visszais szoltam nekik de volt mikor már majdnem verekedtünk.de most azér mer kisebb vagyok mint a többiek olyan 10-20cm-el nemtom minek szólnak be.na mind1 és énis elkezdtem gyurni és egyre kevesebbszer szolnak be és mikor most beszolnak akkor is csak ilyen 3-3 évvel idősebbek de van amikor velem egykoruak de utána meg veregetem kicsit a vállát és akkor már elmennek:D:D:D
2010. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!