Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat így a jobb...

Mitől fájhat így a jobb lábam? Sürgősségiről elküldtek azzal a laza diagnózissal, hogy Végtag fájdalom.

Figyelt kérdés
Kedd este óta fáj. Vádli fájdalommal kezdődött, majd alsó combra tért át, most viszont már felső comb + csípőig fáj. Izomlázhoz hasonló. Szerdán bementem a kórházba este, de egy labor és némi méregetés után hazaküldtek, hogy ez nem trombózis, mivel nem magas a trombocita számom. Ezután olvastam a leletet, amin az áll: Végtag fájdalom. Kedd óta fáj, nem gondolnám, hogy ez természetes.
2018. nov. 2. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha dagad a lábfej vagy a comb vádli és melegszik míg a másik láb vékonyabb és hidegebb akkor az . Nekem is ez volt a tünete 3. hét után lebénultam és akkor jött mentő . Ideggyulladás orbánc izomszakadás ficam inden volt tipp amíg a duplex megmutatta hogy elhúzódott vérrög .
2018. nov. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Picit dagadtabb a lábam, viszont nem folyamatosan fáj, hanem csak estére, illetve, ha sokat terhelem. :(
2018. nov. 3. 00:19
 3/8 anonim válasza:
Nekem is gyenge a jobb lábam, ez kb. fél éve egyre határozottabban körvonalazódik. Talán mintha egy árnyalattal jobb lenne mostanság, mert a szeptemberben tapasztalt sarok felcsapódásom már nincs. Ezt járás közben tapasztaltam, irtó kínos volt. Most "csak" azt érzem, hogy koordinalatlanul mozgok (a férjem szerint ez nem látszik) és a lábam nem fáj, de gyenge. Kb. 5-10 perc laza séta után már csak botladozok. Voltam már neurologusnal is, aki szervi eltérést nem látott, így tovabbkuldott MRI-re. Oda 2-3 hét múlva jutok el. Te most hogy vagy?
2018. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából ultrahang vizsgálattal lehet biztosra tudni hogy trombózis vagy nem. Volt ultrahang vizsgálat? A bokád is fáj?
2018. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nekem is most tavasszal fájt és bedagadt a lábam, utána elmúlt, most szeptemberben viszont megint bedagadt és fájt, akkor látta a háziorvos aki rögtön mentőt hívott és ultrahangon bebizonyosodott hogy mélyvénás trombózisom van, bokától combtőig!
2018. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, mi lett veled, azóta?

Nekem is pont a jobb vádlim fáj, már harmadik napja. Illetve, úgy kezdődött, hogy egyik reggel, amikor felébredtem, egy pár percig, nagyon élesen fájt. Aztán az elmúlt, majd másnap reggel is fájt, a nap hátralevő részében nem fájt. A rá következő nap egyáltalán nem fájt, de ma megint, egész nap, szinte folyamatosan... :/ Hiába veszek be rá még fájdalomcsillapítót is, az sem hat. Én szedek fog.gátlót, így pláne a trombózisra gondoltam én is, de úgy érzem, hogy nem melegebb, és meg is mértem, elvileg nem több centi, mint a másik lábam. Ha holnapra sem múlik el (ami már ma van) akkor elmegyek a sebészetre. Ilyenkor egyből csinálnak vérvizsgálatot?

Előre is köszönöm!

2018. nov. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok hogy mi van veled.
2018. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült,hogy mélyvénás trombózisom volt, illetve tele van a lábam visszerekkel és azok is folyton begyulladnak. Syncumart szedek azóta.
2019. jan. 31. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!