Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vakbelgyulladas lehet?

Ez vakbelgyulladas lehet?

Figyelt kérdés
Eros stresszhatas ert honapokig. Egy bantalmazo kapcsolatbol szabadultam. A lenyeg, h utana eros fej es hasfajas, illetve rossz hangulat jelentkezett. Na most a fejfajas elmult. A hasfajas ami kicsit erdekesebb. Olyan erzes, mintha tele lenne a hasam, kemeny. Szur a koldokomnel es kicsit lentebb is. A koldokom raadasul elkezdett a napokba gennyesedni. Most voltam vetvetelen es nehany dolog nem stimmelt. Ilyen feherversejtes dolgok magasabbak voltak, konkretabban csak holnap tudom megnezni. Hanyingerem is van, de vsak enyhe. Etvagyam most mar kb oke. Regen nem ettem semmit. Honapok ota tart ez a dolog, de most kezdett sulyosbodni. Megijedtem elegge, lehet vakbelgyulladas, vagy valami mas? Rossz a kozerzetem meg mindig. Kb azok a napok ahol a has es fejfajas erosodott, elni se volt kedvem annyira elviselhetetlen volt. Az elejen emlekszem, h 0-24be fajt a hasam, akkor nagyon erosen. Utana csak enyhen, de azota fokozatosan kemenyedik meg es kezd el jobban fajni. Koszi elore is a valaszokat!
2018. nov. 4. 22:51
 1/1 A kérdező kommentje:
jaigen, impotencia is van melle, szerintem eleg eros lehet az osszefugges. mikor a fejfajas kezdett enyhulni jobb lett a hangulatom, de amint nott a hasfajas ujra eltunt minden motivacio es stb
2018. nov. 4. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!