Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sötétbarna széklet? Mitől?

Sötétbarna széklet? Mitől?

Figyelt kérdés

már pár napja tart ez a jelenség, nagyon sötétbarna a székletem, DE nem fekete! Mai nap foltokat véltem benne felfedezni ilyen sötét színű foltokat. Nos, gondoltam én már mindenre, vastagbélrák az, amitől a legjobban tartok.


Teljesen jól érzem egyébként amúgy magam, sportolok, 2 hét alatt felszedtem 6 kilót és változatlanul tartom, nincsenek hasi fájdalmaim. 19 éves fiú vagyok



2018. nov. 5. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Aztán mégis milyen színű legyen, lila?
2018. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a neten azt olvasni, hogy a sötét színű széklet tumorra utal vagy valami betegségre
2018. nov. 5. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha emésztett vér van benne, akkor fekete. Vérző daganatnál, gyomorfekélynél vagy más bélvérzésnél lehet.

Nem ettél mostanában sok csokit vagy kakaós süteményt ?

2018. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ettem, de az étrendem sok lett a hús, illetve vastartalmú táplálékkiegészítőt szedek
2018. nov. 5. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi a vas benne, de ha valaki vaspótlásba részesül pl vérszegénység miatt, azoknak is sötét lesz a széklete. Ez természetes. Mióta szeded ?
2018. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

úgy 1 hete. [link]


ezt szedem. 17mg vas van benne

2018. nov. 5. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől lehet. Megpróbálhatod, hogy kihagyod pár napra, s ha normalizálódik a dolog, akkor be is bizonyítottad, hogy ettől van.
2018. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lenne egy kérdésem: ez méretben mekkora tabletta ? Egész jók az összetevői, most ahogy átnéztem / C- vitamin azért elég kevés ... /. Könnyen lenyelhető ? Vagy ilyen jó nagy ovális alakú tabletta ?
2018. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jó nagy ovális
2018. nov. 5. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki a múlt héten gyengébb izzót tett a retyóba esetleg ?
2018. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!