Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hullhat ettől a hajam?

Hullhat ettől a hajam?

Figyelt kérdés
A kategóriát nem tudom hogy eltaláltam e. Tehát voltam vérvételen hajhullás miatt elsősorban és kiderült hogy a hormonok rendben vannak azonban a D vitamin szintem fele a normálisnak sőt azt a felet is csak éppen elérem.
2018. nov. 5. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedjél D vitamint hátha jobb lesz, barátnőmnek is igy volt. Na meg ő alig evett persze csak a cigi cigi..
2018. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat en nem cigizem.
2018. nov. 5. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp szedj D-vitamint, napi 3000 NE-t nyugodtan lehet 3-6 hónapon át. (Az ajánlott napi adag 1500-2000 NE, de ez a funkcionális orvosok szerint kevés, ill. jelenleg hiányod van, azt gyorsan pótolni kell.)

De hogy emiatt hullik-e a hajad, azt nem tudom. A vasad rendben van? Vastablettát is szedhetsz, C-vitaminnal együtt vedd be, étkezésektől távol. És pajzsmirigyhormonokat néztek-e?

2018. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden nogyogaszati es pajzsmirigy hormint neztek minden rendben volt es a vas is csak a D vitamon. Illetve fogaszatom nem voltam a nőgyógyasz irt ki minden ilyen jellegu vizsgalatot es elotte volt meg egy altalanos verkep. A gyulladas ertekem sincs hataron van lyukas fogam illetve 19 vagyok es meg a bolcsessegfogaim nincsenek kin sem. Szoval most szedem a d vitamint a kovetkező a fogasz lesz ha ez nem valik be de azz meg azert nem gondolom mert a CRP vagy mi nincs sem ertek felett sem a hataron.
2018. nov. 6. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet fogászati probléma akkor is. Úgyhogy menj mielőbb dokihoz. Csináltass panorámaröntgent, azon látszik minden - pl. lehet apró lyuk, meglévő tömés alatti alászuvasodás stb.


Pajzsmirigyre pontosan miket néztek, és milyen eredményeid lettek? Számokat írj, légyszi, ne azt, hogy "jó". :)

2018. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!