Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Koraparéteg a fejbőrömön...

Koraparéteg a fejbőrömön ettől hullhat a hajam? (képpel)

Figyelt kérdés

Akárhol megvakarom a fejbőrömet(ami nagyon sokat viszket) ilyen feheres sargas cucc jön le mindenhonnan. Ettől hullhat a hajam?

[link]



2017. aug. 14. 00:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy ideje eléggé hullik es egyebkent gyorsan is zsirososik...3-4nap alatt ugyanolyan zsiros mint mosas elott.
2017. aug. 14. 00:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sok látszik belőle, de nem tűnik vészesnek. 3-4 nap az teljesen jó mosás nélkül, szerintem. Ha tovább ki szeretnéd tolni, próbálj ki száraz samponokat. A korpára, hajhullásra kérj valamit gyógyszertárban. Nekem általában a nem megfelelő szárítástól (túl meleg/hideg levegő) jöttek elő ezek a problémák.
2017. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ettől hullik e a hajad, de tapasztalatból mondom, hogy a head&shoulders nagyon jó a korpás fejbőrre.
2017. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig azt hasznalok mar evek ota :D
2017. aug. 14. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem az nagyon nem vált be, amíg használtam, csak erősítette. Amint leálltam róla és áttértem más típusú samponokra, helyreállt. Mondjuk én pakolásokat is teszek még rá, bár más problémák miatt... Meg befolyásolja az étkezésem, vízfogyasztásom, stb. Hajhullás miatt fésűt váltottam (Tangle Teezer), azóta az is javult.
2017. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!