Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vannak időnként erőtelje...

SIDLER22 kérdése:

Miért vannak időnként erőteljes fájásaim?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy egyik pillanatról a másikra egy adott testrészem (mostanában a bal vádlim és a jobb lábfejem) elkezd simán lüktetően fájni. Olyan érzés mintha egy nagy tűt szúrtak volna bele vagy valami skorpió vagy valami nagy állat megharapta vagy csípte volna. Volt már olyan erős is, hogy vertem a lábamat, hogy múljon már el. Aztán egyszer csak elmúlik és már csak az erőteljes fájás utóérzetét érzem. Kérdeztem a biológia tanárt és az ismerőseimet is róla. Azt mondták, hogy a növekedés miatt van. De szerintem ez ahhoz elég erős és csak heti egyszer vagy kétszer jön elő. Nem tudom mi lehet.

2018. nov. 7. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a túl sok sétátol szokott olyan lenni van hogy 2hètig minden nap fáj ha megyek rá állok stb..

Nagyon szurkál mindha tűn járnák.

De már el múlt aztán majd pár hét és vissza jön.

Nekem inkább a talpam szokott úgy.

2018. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!