Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 órája a vakbelemnél a...

2 órája a vakbelemnél a bordaív alatt időnként belenyilal fájdalom. Ez mire utal?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a vakbeled nem a bordaív alatt van, hanem a medencecsont mellett, alul.
2018. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja. A vakbél lejjebb van. Ez inkább epe, vagy hasnyálmirigy irritáció. Én egyszer 6 órán keresztül fetrengtem hasonló tünetek miatt, miután kissé bekajáltam.

Azóta óvatos vagyok. Ha nem múlik, inkább menj orvoshoz, nehogy baj legyen! Jobbulást!

Vegyél be egy Bilagitot, nekem az használt.

2018. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak azért irtam ki nem e az csak fentebb sugárzik.

Az tudom hogy lentebb van de jobb az óvatosság. Sztem is kaja a ludas mert bekajaltam. Epe is igen lehet mert savas vagyok nagyon.

2018. jún. 28. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
a vakbélgyulladásom iszonyat gyomorégés jellegű fájással kezdődött gyomorszáj tájékon, utána kezdett csak lent fájni fokozatosan egyre jobban. de nem belenyilalósan.
2018. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Epehólyag gyulladás lesz. Borogasd hideg vizes zsebkendővel. Vehetsz be Cholagol cseppet is. Zsírdiéta ajánlott. Kamilla, cickafark, citromfű teák jó gyulladáscsökkentők.
2018. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!