Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet alacsony a fehérvé...

Mitől lehet alacsony a fehérvérsejt?

Figyelt kérdés

Idén szültem , szülés után sok vért vesztettem a Hgb már akkor is alacsony volt 50 körüli vért nem kaptam nagyabol helyreállt.

Tegnap elött kisműtétem volt egészséügyi okokból , nőgyogyaszati és ehez a vért multhéten vettek le. Nem lattam teljes véreredményt csak ami a papiron volt a hgb 95 volt , és a fehérvérsejt 4,3 .Soha nem volt ilyen alacsony, na most tegnap reggel az állcsontoma fülemnél közvetlen nyomásra érzékeny . És utanna olvastam hogy ez leukémia , persze megyek dokihoz de érdeklődnék hogy akkor ezt biztosra vehetem hogy ez az?! Műtét elött szedtem azaz 2 és félnapja 2 sumamed antibiotkiumot és műtétkor egy xanaxot. A vérvétel multhet elejen volt..


2018. nov. 9. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a fehérvérsejtszám teljesen normális.
2018. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Vannak olyan gyógyszerek, amik csökkenthetik a fehérvérsejt számot. Mellékhatásként.
2018. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!