Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A combomon, térd folott egy...

A combomon, térd folott egy ideje észrevettem bőrelváltozást, ujjbegynyi teruleten érdes tapintasú bőr. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem viszket, nem piros,mégis észrevettem,mert kellemetlen tapintasu, fura, nem sima. Olyan, mintha libaboros lenne egy foltban, és érdes. Nevetsegesnek tartom ezert borgyogyaszatra menni, ugyanakkor, zavar, hogy mi ez. Az ekcéma viszketne, szerencsere ez nem. Le szoktam kapagalni a feluletet, akkor nyilvan piros lesz. Ha van aki tud okosat irni,megkoszonom

#Érdesbőr
2018. nov. 10. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ekcéma jellegű pedig. Valamiféle allergia. Az én bőröm a hidegre reagál így, telente a karomom szoktak ilyen foltok lenni.

Kapirgálás nem tesz jót, inkább erős hidratáló vagy esetleg bepanthen.

2018. nov. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszodat.

Probalom nem piszkalni. Tegnap Telviran kremmel kentem be, azt gondoltam, az nem árthat. Mintha jobb lenne tole. Nem olyan érdes

2018. nov. 10. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!