Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sokat alszom és mindig...

Nagyon sokat alszom és mindig álmos vagyok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Átlagosan a nap felét átalszom, de van, hogy többet. Amikor épp fent vagyok, állandóan fáradt és álmos vagyok, úgy érzem egész nap csak aludnék. Kb 2 hete tart ez az állapot, azért csak most kérek segítséget, mert csak most tudasult bennem, hogy mennyire komoly probléma lehet ez. Nem élek kábítószerrel, alkohollal, semmi hasonlóval, csupán cigarettázom, ahogy már jó pár éve. Nem vagyok megfázva, nem érzek semmi egyéb betegségre utaló jelet, ahogy írtam, csak fáradtságot és álmosságot érzek. Ami változott, hogy 3 hete kb munkanélküli vagyok, én léptem ki, szóval nem ért traumaként, vagy ilyesmi, már keresem az új munkalehetőséget. Akkor azt gondoltam, hogy így több időm lesz magammal foglalkozni, lányokkal ismerkedni, sportolni, stb, de nem így történt. Ezt egyszerűen úgy kell elképzelni, hogy este lefekszem 11-12 körül, reggel 8 tájékán felkelek. Bevásárlok, reggelizek, aztán már délben megint olyan szinten álmos és fáradt vagyok, hogy visszafekszem, és képes vagyok ismét aludni akár 8-9 órát is. Az előző munkahelyem nem volt stresszes, fárasztó, vagy ilyesmi, aki arra gondolna, hogy ott küzködtem ilyen alvós problémákkal, nem volt éjjeli meló sem, teljesen más miatt léptem ki. Nem tomboltam előtte éjjelente, nem maradtam fent, nem csináltam semmi hasonlót. Ez csak egyik napról a másikra így van, és csak most veszem észre magam, hogy miben vagyok, és hogy mennyire súlyos lehet a helyzet. Szerintem fel fogok keresni egy orvost is, de azért szeretném tudni, hogy itt ki mit gondol. Egyedül élek, nincs barátnőm jelenleg - 24/F.

2018. nov. 12. 20:46
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez függ a boldogságtól is, de lehet hogy más oka is van. Köztudott hogy minél boldogabb az ember annál kevesebb alvásra van szüksége.
2018. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Valószínű D-vitamin hiányod van. Csinál egy D-vitamin kúrát napi egy szem egy hónapon keresztül.

Szabad levegőn mozogj sokat, vagy menj el úszni.

2018. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!