Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS mire váltsak ha valószínűl...

SOS mire váltsak ha valószínűleg azért van szemszárazságom mert Ripedont szedek? Pszichiátert nem tudom megvárni mert az elég sok idő.

Figyelt kérdés
Frontint is szedtem de amióta csak Ripedont szedek azóta ez nem múlt el. Mi van ha más gyógyszer is ilyet okoz nekem pl. szemszárazságot.
2018. nov. 14. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Műkönny? Addig kihúzod vele amíg dokihoz kerülsz.

A Ripedon nem C-vitamin. Azt érdemes volna az orvos ajánlásának megfelelően, pontosan szedni. A szemszárazság egyébként sem tartozik az ismert mellékhatásai közé. Szerintem akkor is lenne, ha nem szednéd. Gyakori tünet.

2018. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kevés folyadékfogyasztás legelsőül a szemen látszik meg. A szemorvosom mondta nekem. Úgyhogy igyál sokat. Hogy a szemednek is jusson.
2018. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem gyakori mellékhatásokként ott szokott lenni a szemszárazság. Én betartom azt amit mond a pszichiáter.
2018. nov. 14. 12:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebbe a sztoriba az az érdekes hogy nem egyből jelentkezett ez a szemszárazság mióta szedem a Ripedont.
2018. nov. 14. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!