Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol lehet olyan pszichológust...

Hol lehet olyan pszichológust vagy esetleg pszichiátert találni aki ért és/vagy foglalkozik a multiplex személyiségzavarral?

Figyelt kérdés
Ismert még többszörös személyiségként vagy disszociatív identitás zavarként.

2016. aug. 27. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész pszichológushoz és elmondod neki, mi a problémád. Szinte biztos, hogy te nem ilyenben szenvedsz. Egyrészt az ilyen betegek nagy része nem tud a betegségéről, mert az alterek (töredékszemélyiségek) nem tudnak egymásról, másrészt ez magától nagyon kis eséllyel alakul ki, mesterségesen idézhető elő különleges programozási technikákkal (extrém bántalmazás, drogok, hipnózis, stb, ne részletezzük).
2016. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek benne hanem könyvet írok amiben nagyon fontos szerepe van.Sokat olvastam utána de szeretnék beszélni egy szakértővel,mert nem akarok hiteltelen lenni.
2016. aug. 28. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
én felajánlok neked némi beszélgetést skypen (vagy nekem mindegy, lehet élőben is, de nem tudom merre laksz), de azért azt tudni kell, hogy iszonyú ritka dolog. azt szokták mondani, egy szakember jó ha pályafutása során egy "valódi" multiplex-szel találkozik. szóval ez nem egy mindennapos jelenség, és emiatt nem is igazán van otthon senki e témában. persze mélység és mélység közt is vannak különbségek ...
2017. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!