Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen orvoshoz vigyem a...

Milyen orvoshoz vigyem a szobatarsamat?

Figyelt kérdés
Neha kancsit, es ossze vissza all a szeme.Nem tud futni, full nyomi szegeny.Neha elesik random a szobaba.Es nagyon szerencsetlen, mindig benazik.Ezen kivul, neha suket is szegeny.Nem hallja meg ha szolunk neki.Mar nem tudom hogy mit tegyek vele, felek hogy gyogyithatatlan.Mit csinaljak??Hova vigyem??
2018. nov. 15. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdjetek a szemészeten. Valószínűleg egyáltalán nincs térlátása, azért csetlik-botlik.
2018. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy súlyos figyelemzavara van. Pszichológus.
2018. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De van szemuvege, es igy is mindig elesik.
2018. nov. 15. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

A térlátást a szemüveg csak akkor rendezi, ha cilinderes, és jól van annak értéke meghatározva. Az ilyen plázás optometrikusok ezt általában nem tudják, és sajnos találkoztam már szemész szakorvossal is, aki hülye volt hozzá. Normális szemészt kell keresni és vele megnézetni.

Nekem sincs gyárilag térlátásom, sokáig volt nem megfelelő szemüvegem, ugyanígy béna voltam, küszöbben, járdán lévő bukkanón és minden máson elbotlottam, pokol volt.

2018. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

HELP!!!!!

Mostmar a szeme is furan all!

2018. nov. 25. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindég ilyen volt? Kevés az info. Hány éves? Dolgozik, vagy tanul? Először a háziorvoshoz, szemészetre, neurológiára kell elvinni.
2018. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!