Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretnék érdeklődni fáj a...

Rudolfnagy kérdése:

Szeretnék érdeklődni fáj a nyakam és a tarkoban nagyon fáj és szédülök mintha esnék össze és olyan érzés van a torkomban mint egy gomboc lenne ott, voltam orvoshoz azt mondta ideg becsipödés mit tudnátok ajánlani hogy elmúljon ez a fájdalom? ,

Figyelt kérdés

2018. okt. 24. 15:51
 1/4 anonim válasza:

Ha orvos mondta bizonyára gyógymódot is említett.

Bár az idegbecsípődés elég kellemetlen ha nincs kikezelve visszatérhet.

Mindenképp Nurofen fájdalomcsíllapító, flector,helyi krémek, izomlazító szükség esetén injekció.

2018. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van.

Szemproblémát nálad nem okoz? Nekem ez is társul hozzá.

Fényérzékeny a szemem, továbbá ha mozgó dolgokat látok, szédülök. Ez az egész a nyakból indul ki.

Szedtem már izomlazítót, fájdalomcsillapítót, meg sok mást, de semmi sem használ.

2018. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ma voltam vissza az orvoshoz és mondta vegyek magnézium tabletát mert ingadozik a vérnyomásom atoll is szédülhetek meg probálom hátha seggit,de izomlazito tabletát nem szedhetek mert rosszul voltam a mesocaintol és nem tudnak mit adni már érdekes ezért kérdem a véleményeteket hogyan tudnám kezelni
2018. okt. 25. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézess APM-es vérnyomást.

Ez a 24 órás vérnyomásmérés.

Én is erre gyanakszom, már voltam csak a kiértékelésre várok.

Izomlazítót szedtem mindenfélét de nekem nem jött be, magnézium van itthon az sem használt semmit.

Írd majd meg, hogy mi történt veled, jöhet privátban is, én is ettől szenvedek már egy ideje.

Szemészeten is voltam a szemproblémáim miatt, ott is azt mondták, hogy vagy vérnyomásprobléma, vagy rossz vérkeringés.

Szokott magas, esetleg ingadozó lenni a vérnyomásod?

2018. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!