Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tachycardia okozhatja a...

A tachycardia okozhatja a hirtelen fogyást? És az étvágytalanságot?

Figyelt kérdés

Tachycardiát állapítottak meg nálam 2 hónappal ezelött

Akkor voltam 49 kg

Most újra bekerültem a kórházba de 47kg lettem.

Ezt az orvos is észrevette de nem csinált semmit. Kaptam endokrinológiára időpontot, ennyi..

3 napja nincs étvágyam, ha eszek is egy kicsit akkor hányingerem lesz. A vérvételből nem derült ki semmi...


(Pontosabb diagnózis: Paroxysmalis tachycardia)


Trollokat lepontozom

Normális komizókat pedig felpontozom


(16/l)


2018. nov. 15. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a tachycardia okozza a fogyásodat, hanem az a betegség, ami a tachycardiát is okozza. Elég valószínű, hogy valamilyen hormonzavarod van. A pajzsmirigy túlműködés okozhat fogyást és szívritmuszavart is. A vérképben volt TSH, T3, T4, anti-TPO, anti-tg érték is feltüntetve? Mert ha nem, akkor nagyeséllyel ezeket fogják az endokrinológián megnézni a pajzsmirigyeddel kapcsolatban.
2018. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok továbbra is.

A 3 napja tartó hányingered és étvágytalanságod még fertőzésre/daganatra utalhatna, de nincs lázad és a vérképedben sincs nyoma semelyiknek szerencsére, így inkább a hormonokra kell gyanakodni.

2018. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Testhőm állandóan 37 felett van

Kissebb koromban mértük 36-ot

Mostanában mindig hőemelkedésem van..


Írj priviben elérhetőséget (face vagy viber) és elküldöm a teljes zárójelentésem..

2018. nov. 16. 10:11
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez pajzsmirigy probléma inkább, de majd ez kiderül. A pajzsmirigy hormont általános vérképben nem néznek, azt külön kell kérni, szóval ez abban akkor ezek szerint nem volt benne.

2 hónap alatt 2 kg fogyás az nem sok és nem is hirtelen, másrészt meg lehet más oka is, pl. milyen ruha volt akkor rajtad és most, annak is van súlya.

2018. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából nálam ez sok, 176 centi vagyok és eddig híztam (igen, csak 49 kg-ig sikerült) innen meg már lefele megyek..

Az orvos is mondta hogy ez nem normális.

Ha normálisan kajálok akkor híznom kellene

És nem hiszem hogy 3 nap alatt fogytam 2 kg-ot... Csak mert nincs étvágyam.


És amúgy a mérésnél csak egy szál nadrág volt rajtam, meg fehérnemű.

Így kizárhatjuk ezt a ruha cuccost ..


Minden esetre rohadtul félek.

Mostmár az étvágyam kicsit jobb..

De majd meglátjuk....

2018. nov. 20. 22:51
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó de nem a 2kg fogyás a sok, hanem a 176 centihez gond a 49kg.

Mindenesetre ez vagy felszívódási zavar vagy pajzsmirigy.

2018. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy semmi baja a pajzsmirigyemnek..
2018. nov. 22. 18:21
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez jó hír, de akkor is tudni kellene mi okozza. Akár a stressz is okozhat ilyen problémákat.
2018. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!