Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomor fajdalomtol lehet...

Thomas994 kérdése:

Gyomor fajdalomtol lehet szedulni?

Figyelt kérdés
Kb egy jo 2 honapja nagyon elkezdet fajni reggel a hasam elmentem dokihoz azt mondta, hogy a gyomrom a hibas, oke eltelt azota jo sok ido rendbe kellet volna jojjon, de néha nagyon fáj es olyankor gyorsabban luktet a szivem is meg szedulok is az lehet a gyomortol vagy valami mas gond van?

2018. nov. 16. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szorongás okozza a gyomor panaszokat (gyomorideg), akkor szédülhetsz is. De nem a gyomrod miatt, hanem az idegesség, szorongás miatt. Magyarul az állapot a szorongás, és ennek tünete a gyomorgörcs, szédülés, egyéb.
2018. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Otthon volt ekg meg minden azt mondtak , hogy a szivemnek semmi baja..de ma reggel annyi volt , hogy epp kikeltem az agybol es elmentem kavezni es mar akkor..leget mar ilyen hamar ugy mond ilyen panikbetegseg szeruseg?
2018. nov. 16. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet pszichés eredetű is, de amúgy persze, tudsz szédülni tőle. A gyomor a bolygóidegen keresztül összeköttetésben áll az aggyal, így egy erőteljes gyomorfájdalomtól meg tudsz szédülni. Javaslom, keress fel egy gasztroenterológust, hogy csekkolja, nincs-e kezdődő fekélyed, vagy egyéb betegséged.
2018. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!