Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Véres köhögés?

SOS! Véres köhögés?

Figyelt kérdés
Ma és tegnap egész nap fájt a hátam bár mostanára kezdett elmúlni. Főleg hajoláskor fájt a hátam amúgy annyira nem. Picit meg is fáztam ezért köhögtem sokat bár elég sokszor erőltettem. Egyszer csak ahogy egy zsepire kiköptem egy nagyon pici helyen (1-2 mm)-nyi helyen egy piros pontot láttam. Mivel el tudtam kenni ezért gyanítom vér lehetett. Azóta kohogtem még eroltettem is picit de egyszer se láttam vért és amúgy alapból a kepet színe normális volt csak a zsepin a pötty volt piros. Lehet számító hogy előtte túrtam az orrom (rossz szokás de otthon néha szoktam). Mivel hipochonder vagyok eléggé ez most nem hiányzott. Szerintetek mennyi kell komolyra gondolnom? 20/F

2018. nov. 18. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Holnap menj el a háziorvosodhoz!


Ha nem az orrodból jött - takony - akkor komoly lehet, de mi köze az orrtúrásnak a köpethez?

2018. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát netán pici le folyt vagy valami ahogy megsertettem. Amúgy azóta folyamatossan kohogok se semmit se latok. Az a Veres kopet is csak annyi volt hogy egy apró piros pont volt benne.
2018. nov. 18. 20:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Jól van, nem kell részletezni! A köhögést meg ne erőltesd! Ha nem javulsz, ismét: háziorvos!!!
2018. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor is érdemes elmennem ha elmúlik teljesen a bajom es Veres se lessz a kopetem? Amúgy tüdőrák vagy áttét illetve valami tudoemboliara mennyi az esély? Aggódnom kene ezek miatt?
2018. nov. 18. 20:42
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem dohányzom.
2018. nov. 18. 20:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel hátfájás is van/volt, ezért lehet tüdőgyulladásra gyanakodni, nem árt egy röntgenfelvétel.
2018. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyi, az ügyeletet nem tudod felhívni? Mi itt nem fogunk tudni diagnosztizálni, menj orvoshoz, és ha teheted, ne várj holnapig, van orvosi ügyelet.
2018. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne paraztassatok mar...

Kohogestol megeroltette magat es kicsit elpattanat egy vena vagy egy hajszaler stb.

Tudogyulladasnak vannak tunwtei. Hidegrazas eros kohoges laz nehezlegzes stb.

Tudorak 20 evesen?

Tudoembolia? Mar reg nem elnel :)

Ne idegeld magad csak rosszabb lesz.

2018. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ha annyival bemennék most a korházba, hogy ahogy erőltetettten köhögtem mert amúgy akkor nem is kellet és a köpetemben egy piors kb 1 mm-es pont volt szerintem ki röhögnének és haza küldenének. Holnap szerintem elmegyek dokihoz de addig is próbálok megnyugodni
2018. nov. 18. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy érzed magad, mi itt nem tudunk sem távdiagnosztizálni, sem távgyógyítani. Ha úgy érzed, nagyobb a baj, akkor ügyelet, de mi helyetted ezt nem tudjuk eldönteni.
2018. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!