Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek mellékhere...

Pongrácz Gergely kérdése:

Volt már valakinek mellékhere gyulladása? És ha igen hogyan gyógyult meg?

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Férjemnek volt pár éve. Azonnal urológia, két hét fekvés, erős antibiotikum. Bent akarták tartani kórházban, de megígérte, hogy fekve otthon dolgozik és én felügyeltem. Szóval irány az orvos, ha ilyened van, mert ez egy súlyos betegség.
2018. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy nem nagyon kellett kényszeríteni a fekvésre, mert járni alig tudott.
2018. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem ennyire drasztikus. Hol előjön, hol semmi nyoma. Fájdalmat is csak kis mértékben érzek olyankor. Tapintásra duzzadt mellékhere és tömött, csomós ondóvezeték.


Már voltam urológusnál, sumetrolim - ciprinol kúra 1-1 hét de nem érzek javulást. Kontroll 2 hét múlva... addig borogatom.


A két urológusból egyik se tudta kitapintani a vizeletes gyorstesztek negativok... nem értem.

2018. nov. 24. 18:27
 4/4 anonim válasza:
Azóta sikerült kijönni belőle? Mennyi idő volt a gyógyulás?
2023. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!