Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Heregyulladás? Mellékhere...

Heregyulladás? Mellékhere gyulladás

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 héttel ezelott elekzdett fájni a mellékherém. 1 cmeres csomó lett képződott az oldalán. az uruógus azt mondta ,hogy mellékhere gyulladás. írt rá avatac-ot és analgesint. 7 napja szedem ezeket a gyógyszereteket. a fájdalom elmúlt, a duzzanat leapadt,de csak kis mértékben. volt vizelet vizsgálat is ami nem mutatott ki semmi problémát. Tegnap voltam ismét,de másik doki volt. megröntgenezte azt mondta még be van gyulladva és szedjem továbbra is a gyógyszereket legalább 2 hétig. mennyi idő szerintetek a teljes gyógyulás még az a gombóc eltűnik onnan?! lehet komolyabb bajom?

2016. dec. 28. 13:05
 1/3 anonim válasza:

Üdv

a mellékhere gyulladását gyakran STD-kórokozó okozza, azaz nemi úton terjedő fertőzésről van szó. Lehet chlamydia vagy gonorrhoea is a háttérben, amire az Avatac nem hat. Olyan antibiotikumot kell szedned, ami lefedi ezeket a kórokozókat is. Keress fel bőr-nemigyógyászt, ott végeznek olyan vizsgálatot, amivel kimutathatók ezek a kórokozók és felírnak rá megfelelő antibiotikumot is. Nem érdemes halogatni, mert ha sokáig kezeletlen marad vagy nem jól kezelik, tályog képződhet, amit csak műtéttel lehet már kezelni.

Üdv

egy bőrgyógyász

2016. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem nincs nemi fertőzésem :D másfél hónapja nem voltam senkivel
2016. dec. 28. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is fáj
2022. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!