Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mért lehet megdagadva a bal...

Tetovaltlany555555 kérdése:

Mért lehet megdagadva a bal Nyirokcsomóm egy éve? Többi lent!

Figyelt kérdés

KB egy éve vettem észre, hogy naponta bedagad a nyirokcsomóm, fáj a torkom stb. Ez egy kis idő múlva el is tünt gyógyszerek hatására, de maga a csomó azóta sem. Elmentem fül-orrgégészhez aki gyorsan lezárta a dolgot... Szerinte a nyirokcsomóm hegesen gyógyult és ennyi. A problémám azóta is fent áll. Minden nap, naponta többször dagad meg, majd csak kitapintható, végül teljesen visszamegy a nyakamon a csomó, majd kezdődik az egész elölről... A környezetétől jól elválasztható a csomó , lehet vele úgymond játszani, jobbra balra tologatni. Ez fájdalommentes. A helyzet azonban kezd aggasztani. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Mi lehet ez?

Ui:van egy minimális macska szőr allergiám és több macskám.. Esetleg ez?

A méretváltoztatástól arra gyanakszom, hogy szűr valamit.. De mit? Illetve csak a bal oldalon?



#év #dagadás #bedagadva #bal #nyirokcsomóm
2018. nov. 23. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Látatlanban diagnosztizálni: sarlatánság.

Házidoki fogalma ismerős?

Keresd a legközelebbit.

2018. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Folyamatban... Elküldött vérvételre, de egy hónap az időpont :(
2018. nov. 23. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Vérvételre miért lenne egy hónap? Ha kaptál beutalót már másnap mehetsz
2018. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez fura. Tegnap voltam a háziorvosnál, ma már levették a vért, és megvan a lelet is. Nem hiszem el, hogy egy vérvételre egy hónap időpontot adnak.
2018. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsétek volt... Pomázon Kiskovácsi egy hónap az időpont :) a beutalo pedig oda szól
2018. nov. 23. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár, ha a kérdező egy évig halogatta, nem szivesen teszem, kénytelen vagyok megvédeni őt.

Bizony magyas szintű egészségügyi ellátásunk közepette akár egy hónap is lehet az időpont kérése és a tényleges ellátás közt a laborban!

Nem csak az ő lakóhelyén.

2018. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy fogorvoshoz és csináltatnék egy panoráma röntgent. Sokszor van, hogy a fog nem fáj feltűnően, csak a nyirokcsomók duzzadtak, de a ciszta már ott van a gyökércsúcson vagy a ferdén fekvő bölcsességfog közelében.
2018. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!