Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha amnéziám van, akkor kérhete...

Ha amnéziám van, akkor kérhetek felmentést tanulásra, vagy alapból kötelező?

Figyelt kérdés
A tegnap este hirtelen elfelejtettem rengeteg mindent. Ugyanakkor mindenre emlékeztem, csak nehezen. Valahogy úgy éreztem, hogy nem tudtam ki vagyok. Kitűnő vagyok angolból, de ezután az eset után egy ideig nem értettem egy angol mondatot sem, csak nehezen. Nyilván az emlékezetből jönnek a szavak, szóval ez egy nagy probléma, ha tanulásról lenne szó.

2018. nov. 25. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is csak szakorvos diagnosztizalhat ilyesmit. Ha valami olyan gond van a fejedben es meg tankoteles koru vagy, akkor kisegito iskolaba kell menned.
2018. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából már kezdd vissza állni minden. Nincsenek tanulási problémáim, jó képességű diák vagyok, csak egyszerűen kiment a fejemből egy kis időre minden. Bár orvoshoz azért el megyek, ha szükségelteteik.
2018. nov. 25. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát ez egyszer volt? Lehet csak lement a vérnyomásod, fáradt voltál, vagy ilyesmi.
2018. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok rossz emlékem van. Vannak friss és régiek. Szinte traumaként éltem meg őket, ennek következtében pedig úgy gondolom, ez lehet a kiváltó ok. Fáradt is voltam talán, vérnyomásom átlag volt asszem.
2018. nov. 25. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor feltehetően pszichés oka van, de tényleg jobb, ha orvoshoz mész.
2018. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenki válaszát!
2018. nov. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!