Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez cukorbetegség?

Ez cukorbetegség?

Figyelt kérdés

Kb majdnem egy hete azt vettem észre magamon , hogy estére meg néha nappal is farkas éhség tör rám.

Eszek ,de 20 perc múlva megint kívánom. Érzem hogy éhes vagyok.

Inni nem iszok sokat. Nagy szó ha 2 litert megiszok egy nap.

Fáradtság az kb 3 napja volt egy ideig(2 napig max de akkor este 11 kor feküdtem le aludni és reggel 6 kor kelni kellet) de az elmúlt amióta rendesen alszom. Wc-re elég gyakran járok. De az egész nyáron megvolt.

Ma kb reggel ettem, aztán este 7 kor , de akkor két nagy tányér kaját. De ezek szerint hamar végig futott rajtam, mert rá fél órára megint éhes lettem es most is az vagyok. Ez cukorbetegség??

Édességet nem kívánom borzasztóan és ha eszek is nem vagyok rosszul.


Amúgy nem tudom mennyire számit de kb pár nap múlva kell megjönni a havinak is . idáig mindig tapasztaltam a havi előtti nap farkas éhhséget de nem előtte egy héttel. Eléggé hipoohonder vagyok sajnos tudom .


17/L



2018. nov. 25. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A cukorbetegség diagnózisa alapvetően az éhgyomri vércukor érték meghatározásán alapszik és nem szubjektív érzéseken, szokásokon..
2018. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vérvétel?
2018. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem az, de azért nem árthat ha az ember ellenőrzi a vércukorszintjét.
2018. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!