Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz-e az, hogy a CUKORBETEGSÉ...

Igaz-e az, hogy a CUKORBETEGSÉG GYÓGYÍTHATÓ, drasztikus szénhidrátmentes diétával, -GYÓGYSZEREK, INZULIN NÉLKÜL?

Figyelt kérdés

Eddig is hallottam erről különböző helyeken néha, most pedig a "Paleoguru" legújabb könyvében olvastam el az erről szolo fejezetet.Nekem teljesen hitelesnek tűnik, hiszen mégiscsak egy szénhidrát-anyagcsere zavarról van szó, aminek a legkézenfekvőbb/legbiztonságosabb gyógymódja a szénhidrátok drasztikus lecsökkentése kéne hogy legyen, nem?{A hivatalos ajánlás szerint viszont kicsit szerényen és több részre osztva,de ehetnek nyugodtan szénhidrátot,kb.55%-os arányban!!!}

Tehát:A valódi kérdésem az, hogy a dokumentált gyógyulások/+a józan ész/hogy nem késztetik arra mondjuk az újságírókat(médiát), hogy foglalkozzanak ezzel a fontos üggyel?

Vagy:Hol vannak A JÓÉRZÉSŰ ORVOSOK, akik hallatják a hangjukat ezzel kapcsolatban? Hiszen egy igencsak fajsúlyos társadalmi ügyről van szó, minden 10.ember cukorbeteg, óriási terhet jelent ez a betegség(és a helytelen kezelés) az egész társadalom számára.

Tényleg teljes képtelenség az még mindig,a mai demokrácia, SZÓLÁSSZABADSÁG mellett is, hogy a "szent orvosokat"/mainstream orvosi vezetést/ valaki-sőt akàr többen is-kritizálni merjék és követeljék a kezelési protokollok megváltoztatását?(Persze Sz.Gáboron kívül, aki egyelőre sajnos egy "magányos harcos")



2018. okt. 26. 22:38
1 2
 1/12 chtt válasza:
30%
Nekem vannak ismerőseim (köztük orvos is), aki gyógyult meg cukorbetegségből ill. daganatos betegségből paleo- és ketogén diéta segítségével. Az orvosok nagy része meg (és hatalmas tisztelet a kivételnek) a gyógyszer-kartell bábja.
2018. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%

Nem.


A cukorbetegség (az 1-es típusú) autoimmun betegség, és jelenleg nem gyógyítható.


Ha esetleg nem tudnád, hogy 1-es és 2-es típusú cukorbetegség is létezik, illetve hogy mi köztük a különbség, akkor először annak járj utána.

2018. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen . A természetes nem finomított cukor pékáru gabona tonusz kenyér nádcukor köles stb egészséges , ez a betegség is modern kor tünete . A mesterséges manipulált és szűrt élelmek ártanak , a sok só zsír és az állandó hús bevitele és a sok erjedt alkoholos dolog is .
2018. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerinted kulturális kérdés, vagy egészségi?

NAGYON nem mindegy!

2018. okt. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 chtt válasza:
43%
Ezt most nem értem. Akik lenulláztak, azoktól kérdezem, hogy most szóljak az ismerőseimnek, hogy azonnal betegedjenek vissza, mert a tudomány mai állása szerint nekik nem lett volna szabad meggyógyulniuk? Vagy miért nem hasznos a válaszom? Ciki, hogy betegek meggyógyulnak, vagy mi???
2018. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves chtt!

Nekem tetszett a válaszod.

Kár hogy a lényegre te sem tudtál válaszolni:

Tényleg minden orvos a gyogyszer-kartell bábja?

Semmit sem lehet tenni?

Hol vannak az újságírók?

2018. okt. 27. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt mindenki tudja, hogy a 2-es típusú cukorbetegség, és néha az 1-es is diétával helyrehozható. Van olyan cukorbetegség, ami egyből nagyon magas cukorszint kiugrással jár, ez viszont nem gyógyítható diétával. Sajnos a környezetemben több cukorbeteg van, és van tapasztalatom a témában. A 2-es típusba tartozók tudják, hogy a diéta, fogyás esetleg meggyógyítaná őket, de egy idő után nem törődnek a diétával, és ezért nem fordul vissza a betegségük.
2018. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Sajnos nem mindenki tudja, hiszen az orvosok nem hangsúlyozzák a diéta fontosságát.>>>


Miért nem érdekel senkit az, hogy az orvos MILYEN TANÁCSOT AD!(Jót vagy rosszat?)

Ha szigorúbbak lennének, valószínűleg többen diétáznának! Hiszen ők az "atyaúristen" kaszt.

2018. nov. 1. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Olvass sokat van megoldás de nem az orvos meg a gyógyszer! Én fél évig olvastam és helyrejött minden. Valamit meg kell érteni a magas cukor nem betegség csak tünet
2018. nov. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hiszen ők az "atyaúristen" kaszt"

Kérdező!

Pontosan mi a bajod az orvosokkal?

Azt ugye tudod, hogy egy autoimmun betegséget NEM lehet diétával gyógyítani?

2018. nov. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!