Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állkapcsom oldalában találtam...

Állkapcsom oldalában találtam egy csomót a bőr alatt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kitapitható, nem fix, hanem kicsit mozog a bőr alatt, ha fogdosom. Szilárd, mint egy porc, nem fáj. Az állkapocs másik oldalán nincs ilyen.

2018. nov. 27. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel egy nyirokcsomót tapintottál. Egy vírusos fertőzés de állkapocs alatt akár csak egy torokgyulladás után is gyakran megnagyobbodnak és általában pár hét után vissza is mennek normál méretűre. Természetesen ha nem megy vissza se kell aggódnod hiszen gyakori hogy valakinek évekig vagy akár soha nem megy vissza (tapasztalatból mondom, hogy nekem már legalább 8 éve van egy az állkapcsom alatt középen egy, amit több orvosnak is mutattam és mondták, hogy gyakran előfordul hogy nem megy vissza valakinek pláne ha hegesedéssel gyógyul). Azért ha pár hét után nem megy le, esetleg megnagyobbodik vagy egyre többet érzel lehet érdemes lenne megmutatni dokinak, ha másért nem legalább saját megnyugvásodért. :)
2018. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!