Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A maszturbációtól gyulladhatta...

A maszturbációtól gyulladhattam be császározás után?

Figyelt kérdés
Kezdő gyulladásom van. Egy hónapja volt a műtét. 4 hét alatt 3 szor végeztem önkielégítést kívül. De csak kivűl végeztem el. Nem raktam be semmit. Közé lehet a gyulladáshoz? Igen nem kellett volna tisztábban vagyok vele és ez hiba volt ha ez lenne az oka. Orvosok nem tudták megindokolni mitől lehet. Alaposan megvizsgáltak kivul belül. Használok hasszorítót és eddig 4 szer véletlenül erősen tusszentettem. Vér és vizelet minta is volt. Nincsen vese és húgyhólyag gyulladasom. Csak lent fájt nagyon az alhasam. Kaptam antibiotikumot es fájdalom csillapítót. Jobban vagyok picivel. 4 napja kezdtem el szedni. Elvileg nőgyógyászhoz kell majd mennem.

2018. dec. 1. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha ujjaztad magad, de előtte kezet mostál (a körmöd alatt is!) szerintem nem.
2018. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A leírtak alapján nem lehet a maszti az oka! De nyalasd el magad a férjeddel, az mégis életszerűbb. (vagy velem, ha ő nem hajlandó) :-)
2018. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ujjaztam magam! Nem hatoltam be! Nem a férjem! Zsarol, fenyeget engem! 4 hete mindennap stresszelek! Szélsőségesen viselkedik és volt rendőrség meg cirkusz is. Akkor lehet a stressz miatt gyulladhattam be. Nem is akarok vele szexelni ezek után. Csak tudni akarom előre, hogy mégis mikortól szabad és mitől gyulladhattam be... Mikortól lehet szexelni vagy maszturbálni császározva? 6 hét után már szabad? Vagy várjak még vele?
2018. dec. 2. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!