Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másfél hete valami influenza...

Másfél hete valami influenza szerűt elkapt,40 fokos lázzal, most megint beteg vagyok és 38,4, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerdán kezdtem jobban lenni, erre megint... Sajnos a családtól kapom el, valaki folyton beteg.
2018. dec. 1. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

mi az hogy mit csinálj?

másfél hete mit csináltál?

menj orvoshoz

szedj gyógyszert

igyál sok folyadékot

2018. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De tényleg 2 nap jobban voltam, visszatért az étvágyam, erre megint beteg vagyok...


Amúgy marha jó, hogy anyámék még a szellőztetésert is ordibálnak, kezet mosni nem tudnak, aztán ez van...


Szerintem csak elköltözni lehetne innen.

2018. dec. 1. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Az baj ha nem tudod szellőztetni a lakást lehet allergiás vagy valamire bennt én pl a házi porra vagyok allergiás és ha nem szelloztetek és takarítók napi szinten akkor fulladok és náthás vagyok
2018. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az meg lemaradt hogy erősebb allergiás rohamtól lehet lázad küzd a szervezetet és ez megterheli
2018. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, inkább az van, hogy van egy családtagom, aki gyereke között dolgozik és maga is mindig (!!) beteg, illetve a tesóm kollégista, ő is...
2018. dec. 2. 01:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg beadathatnál magadnak egy influenza megelőző oltást amit évente egyszer kell viszont nincs rá támogatás és azt hiszem minimum egy 10k az ára viszont ismerősöm sose beteg szerintem megérné neked is .
2018. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!