Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Colitis ulcerosa, magas...

Colitis ulcerosa, magas vérnyomás és epilepszia betegségekkel van esélyem leszázalékolásra?

Figyelt kérdés
természetesen nem teljesen, szeretnék dolgozni 4 órában!
2018. dec. 3. 07:37
 1/1 anonim válasza:
Hello! Bocsi hogy ezt mondom, de szerintem ne nagyon reménykedj hogy megadják ezt, tapasztalatból mondom! Én 25 éves srác vagyok, nekem 13 éve van frontális lebeny epilepsziám, azon kívül még a cukrommal is baj van, azt mondták anno kinővöm az epit, hát nem jött össze sajnos :/ Anyámat egyszer - aki 56 évesen hunyt el Isten nyugosztalja - megpróbáltuk leszázalékoltatni, mivel úgy nézett ki mint egy élő zombi, nem tudott magáról, csontsovány volt, és járni se tudott csak segítséggel, nagyon beteg volt, látni nem látott, epilepszia mellett cukorbeteg is volt meg sok más baja volt neki. Az orvosi bizottság meg rábökte hogy hát nem adják meg mert 85 százaléknak kéne lennie, de anyám állapota csak 11 százalékos!!!! Nem írnám le miket mondtunk apámmal utána mert egyből jönne a figyelmeztetés trágár szavakért, de elmondhatom neked én meg se próbáltam mert ennyivel azt mondják: eriggyé dolgozni, így jártál! Évek óta próbálok munkát találni, de vagy nagyon sok olyan van ahol magasak az elvárások (( felsőfoktól kezdve egészségügyi alkalmasság bla bla bla )), vagy egyszerűen a betegségem végett szóba se állnak velem, vagy vissza se írnak. Én már külföldön gondolkodom mert vannak rokonaim akik tudnának segíteni, nem azt mondom nem utálom az országot de így olyan érzésem van mintha nem kellenék a hazának, ennyi az egész... Szóval lényegre térve megpróbálhatod, de szerintem nem fogják megadni neked ezek alapján, ahhoz hogy megkapd olyan dolgok kellenének ami már nem a témához tartozna. Mindenesetre sok szerencsét hozzá!
2018. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!