Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta folyik az orrom és...

Napok óta folyik az orrom és köhögök. Azt hiszem nem vagyok lázas. Mit tegyek hogy minél előbb meggyógyuljak?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy pár napot itthon maradni a meleg szobában de nem merek mert félek hogy elveszítem a munkahelyem.
2018. dec. 4. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Miféle munkahelyed van, hogy nem mehetsz betegszabadságra? Más se megy? Manapság már munkaerőhiány van, nem munkanélküliség.
2018. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

-Öltözz fel jól

-C-vitamin szedésével erősítheted az immunrendszered

-Igyál sok meleg folyadékot=teát, mézzel, citrommal.

-Köhögésre Wick VapoRub kenőcsöt szoktam használni vagy lándzsás útifüvet. Ha nagyon nem múlik akkor libexin vagy ambroxol tabletta de ezt beszéld meg háziorvossal/gyógyszerésszel.

-A coldrex csökkenti a megfázásos tüneteket és koffeint tartalmaz, míg a Neocitrán inkább álmosít. (Mindkettő paracetamol tartalmú.)

2018. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!