Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek hogy elesek ha nem...

Félek hogy elesek ha nem vagyok fal mellett vagy butor mellett. Mitől lehet? Több lent!

Figyelt kérdés
Mozgássèrült vagyok és tèrd műtétem volt mert instabil volt. Járni a műtét előtt is tudtam jó a lepcsőzès korlát nélkül nem ment de nem kellet kapaszkodnom a házba sem. Most viszont mondjuk nem tudok àtmenni a folyosó túl oldalára félek, hogy elesek. De fal mellett tudok menni és nem kell fogjam a falat se. Hogy tudnám legyőzni ezt fèlelmet?
2018. dec. 5. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha botra tudnál támaszkodni, akkor az nem segítene? nem kell tényleg rátámaszkodnod, de legyen a kezedben, hogy tudd, szükség esetén meg tudsz vele támaszkodni.
2018. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem csak azért rossz érzés ,hogy eddig tudtam de mondjuk ha valaki mellettem van az is egy biztonság.Szerintem ezt agyba kell leküzdeni
2018. dec. 5. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól látod, ezt agyban lehet lejátszani, és fokozatosan majd elmúlik, de addig is segítenek az ilyen trükkök.
2018. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!