Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki tud segíteni? Fizikai...

Nevemsenki123 kérdése:

Valaki tud segíteni? Fizikai érzékelési problémaim vannak tapintas és fájdalom érzéket tompan érzem. F22

Figyelt kérdés

Egyszer a buszon utaztam mikor elaludtam ulve rajta elore dolve es mikor felebredtem egy becsipodest ereztem a medence csontom kornyeken aztan felalltam es olyan erzes volt mint amikor valaki sokat ul es szimplan elzsibbad a laba ilyen majdnem mindig tortent mert 2 ora volt az ut az iskolahoz de ezuttal nem mult el sot egyre inkabb a testem teljes teruleten jelen van alig erzem a tapintasokat a fajdalmakat de nyilvan erzem valamennyire de nem ugy mint elotte es elmentem megnezettem csontkovaccsal is voltam mar 2 masik helyen korhazba es nemtalaltak semmit azt mondtak teljesen egeszseges vagyok felvetettek hogy valami szihes dolog lehet de semmi bajom nincsen csak az hogy egyszeruen kezdem elfelejteni lassan milyen erzes volt erezni rendesen a dolgokat mint regen .

Ez tortent 19 eves koromba most vagyok 22 .


2018. dec. 6. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
keress egy jó neurológust, ő meg tudja mondani, hogy mi a baj, vagy hogy van e egyáltalán.
2018. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!