Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vérnyomással élők,...

Magas vérnyomással élők, Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Egy éve kb szedek tanydon 40mg-ot magas vérnyomásra. Szinte mindig 150/110 vagy ehhez hasonló eredmények. A pulzusom is magas szokott lenni. De mértem már 170-et is. Igazából én nem nagyon érzem a gyógyszer hatását, és az érdekelne Nektek mennyi idő volt mire sikerült nagyjából beállítani egy elfogadható értéket? Illetve, lenne e valami ami segítene gyógyszeren kívül? Most megyek majd megint Dokihoz, hogy ez így nem teljesen oké.
2018. dec. 6. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 32 éves vagyok, férfi.
2018. dec. 6. 17:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 20 éves koromtól méregettek 180-230 között. Volt ennél jóval magasabb is. Most vagyok 62, de még nem igazán sikerült vele mit kezdeni. Többször feküdtem kórházba heteket. Jártam rendszeresen dokihoz, szedtem vagy 30 féle gyógyszert, de semmi sokkhatás nem lett belőle.
2018. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon durva! Gondolom a fejed is fájt meg hasonlók, mert nekem az is szokott gyakran. Sajnálom, és oszinten egyutt erzek veled!
2018. dec. 6. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell sajnálni, én semmit nem érzek. Egyszer mértek 270-et. Azonnal feküdjek, mentő. Mondtam, dolgom van, most nem érek rá mentőzgetni. Különben a per az 80-90. Pulzus nyugalmi állapotban 50-60 közötti. EKG-n semmi sziv kalimpálás, beütés.
2018. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!