Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, nőhetek még?

Normális, nőhetek még?

Figyelt kérdés

16f

164cm vagyok:(((


Apám 174cm

Bátyám 178cm ő már felnőtt



2018. dec. 7. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiúk 20 éves korukig is nőhetnek.

Kb 75% a genetikán múlik és ritka, hogy a fiúk sokkal alacsonyabbak lennének az apjuknál. A maradék 25% az életmódodon múlik. Sportolj, egyél egészségesen és sokat, nyújts reggel és este és fogsz nőni. Nyilván nem leszel 2 méteres de 174-180 valószínű.

2018. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha már 180lennék az jó lenne.
2018. dec. 7. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Még most nem késő, igazán nyújtó sportba belekezdeni, tekintve a korod.

Leginkább az úszást javaslom, vagy a kosárlabdát.

25/F

2018. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én küzdősportolni szeretnék.
2018. dec. 8. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Kire hasonlítasz inkább? Anyudra, vagy faterra?
2018. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A közdősportoktól nem fogsz jobban növekedni, de viszont a súlyzós edzések, jobban stimulálják a szervezetet tesztoszteron, növekedési hormon, és más hormonok termelésére.

Na most ezzel az a baj, hogyha úgy megy az izomfejlődés, vagy túl mered vagy a nyújtások nélkül, akkor épp lassul a növekedésed, azaz vaskos izmos leszel.

Ezt a problémát tapasztalja sok fiatal akik, már nagy súlyokkal edzettek általánosban is. Véleményem szerint elég azt lightosan elkezdeni 20 nál.

De én csak 24 évesen kezdtem.

De amúgy 17 éves koromtól 21 ig küzdősportot csináltam, és futottam.

2018. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!