Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor menjek orvoshoz?

Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szoval elore leszogeznem hogy az offolo kommentekre nem vagyok kivancsi.

Fogamzasgatlot szedek...e sneha neha elszivok egy szal cigit egy heten maximum egy ketszer..

Tudom irto nagy felelotlenseg de eddig nem volt bajom tole..konnyelmu voltam

Ma viszont elkezdett fajni a labszaram utana olvastam es verrog miatt szokott ilyen lenni.

Fogyelem folyamatosan es most jelenleg nem faj (masfle oraig fajt de akkor is nem erosen es lukteto volt)

Szoval elviselheto volt a fjdalom de megijedtem...

Az a kerdesem hogy mikor van az a pont amikor indulnom kell az orvoshoz?

Illetve hova menjek? Eloszor haziorvos vagy rogton korhaz?



2018. dec. 7. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdetnek otthon végezhető keringésjavító gyakorlatok + kideríteni, egyáltalán vannak-e véralvadási problémáid és hajlamos vagy-e a trombózisra. Plusz az sem mindegy, mit szedsz és annak milyen egyéb mellékhatásai vannak.

Én konkrétan láncdohányoztam fogamzásgátló mellett (értsd: napi egy doboz, néha több) hogy az egyéb dolgokat ne is említsem és nem volt bajom, ugyanakkor hajlamom se ilyesmire + elég aktív életmódot folytattam.

2018. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh ertem..koszonom a valaszt!

Akko az is lehet semmi koze nem volt a fajdalomnak ehhez ?

Hipochonder vagyok...es kepes vagyok barmit bekepzelni...

2018. dec. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!