Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tüdőgyulladásom 6-dik hete...

Gumorka kérdése:

A tüdőgyulladásom 6-dik hete tart, és még nagyon köhögök, nem tudom meddig tart, kinek mi a tapasztalata? Van.

Figyelt kérdés
Kaptam szteroidos inhalálót, és borzasztó sokba kerültek a gyógyszerek is, és még mindig nem vagyok jól. Az első 2 hétben feküdtem, ha épp nem kellett orvoshoz mennem, mert nagyon lázas voltam, azóta is ha tehetem lefekszem, de nagyon nehezen múlik, nem tudom kinek milyen tapasztalata volt?
2018. dec. 10. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem küldtek kórházba? Egy súlyos tüdőgyulladást ott lehet kezelni! (Infúziók, injekciók, ellenőrzés...)
2018. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
60%
Nekem az durva, hogy másfél hét alatt elmúlt, aztán az iskolában megkaptam, hogy szimuláltam csak...
2018. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sok fajta tüdőgyulladás van, van enyhébb és van súlyosabb,de az orvos úgy ítélte,hogy az általános állapotom nem indokolja a kórházat.A röntgen orvos azt mondta először,hogy vagy azonnali antibiotikum,és fekvés, vagy kórház. Na köv héten megint küldött az okos orvos röntgenre, amikor szintén változatlan volt a helyzet, 1 hónapig kaptam antibiotikumot.Szteroidos inhalálót,most már talán múlik.
2018. dec. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!