Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Endocare klinikával? Pajzsmirigy és IR miatt

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy működik ott egy kezelés, sajnos ahogy néztem az oldalukat sok a bejutási idő.

2018. okt. 26. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de még soha nem is hallottam maximálisan jó véleményt egyik TB-s vagy maszek endokrinológusról sem érintett betegektől.

Ennek a fő oka valószínűleg az, hogy bár a privát orvosok azért általában jobbak, felkészültebbek, körültekintőbbek, alaposabbak, de a Hashimoto-ról nem sokat tudnak. Márpedig a pm-alulműködésesek 90%-a Hashimoto-s.

Ha te is (erősen úgy sejtem, hogy igen, már csak az IR miatt is), akkor jobb, ha elkezded képezni magad: vannak magyar nyelvű csoportok is, de az angol nyelvűek jobban élnek, és több a tag (így a tapasztalat) is. Plusz keresd dr. Izabella Wentz honlapját vagy FB-oldalát, mindent megtalálsz, ami szükséges, ő az egyik legjobb szakértője a témának, tekintve, hogy maga is Hashi-s volt.

2018. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!