Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szivemmel van valami vagy tul...

Szivemmel van valami vagy tul hajszolom magam?

Figyelt kérdés
Ket gyerekkel vagyok itthon egesznap s csinalom a hazi munkat.napkozben semmit nem ereztem de este lefekudtem s a szivemnel kezdett el szurkalni,"fajni".vernyomasom 127/86 volt.voltam nemreg orvosnal,meghallgatta a szivem korul s a hatam s azt mondta hogy nem hallott semmit szoval semmi bajom.remelem hogy tenyleg nincs semmi a szivemmel.
2018. dec. 12. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

"meghallgatta a szivem korul s a hatam s azt mondta hogy nem hallott semmit szoval semmi bajom"

Ha ennyiből meg lehetne állapítani, hogy kinek van baja és kinek nincs, akkor az EKG és szívultrahang gyártók már rég csődbe mentek volna. De nem mentek.

2018. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod a felső értékhez közelít, jó lenne csökkenteni kicsit. Vannak gyógyteák, gyógynövényes készítmények, próbálgass párat.

Plusz szedj magnéziumot, az mindenképp jót tesz a szívnek.

Ha egy-két héten belül nem javulsz, akkor menj vissza a házi orvoshoz, és ne hagyd magad megint lerázni, hanem követeld ki, hogy írjon beutalót a kardiológiára. (Igaza van az egyesnek, egy sima hallgatózásos vizsgálat kb. semmi.)

2018. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!