Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet olyan lázmérőt kapni...

Lehet olyan lázmérőt kapni ami használható, és ha igen, hol és milyet?

Figyelt kérdés

Mindenhol digitálisat lehet kapni...van itthon háromféle, de félek, hogy mindegyik annyira alacsony értékeket ír ki, hogy mi van, ha nem jelzik a lázat/hőemelkedést sem időben?

Van valami üvegszálasunk is, vagy mi a fene, az pár használat után használhatatlanná vált (pedig ez már a harmadik ilyenünk).

Terhes vagyok, beteg vagyok, és zavar hogy nem tudok megbízni a lázmérőimben...a gyógyszertárakban csak ugyanezeket akarják hozzám vágni...az orvos nem tudott mit ajánlani. Van valakinek bármilyen fajta, ami normális értéket mutatott?


2018. dec. 13. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nyilván a gyógyszertárakban kapható, szigorú minőségügyi szabványoknak megfelelő hőmérők a hibásak. És amit veszel az mind rossz. Persze-persze...
2018. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nyugodjak meg azon a tényen hogy 35 fokot mutatnak? :D Miközben alapjáraton megemelkedett a hőm a terhesség alatt, és érzékelhető is? Biztosan így van, biztosan a kihűlés fenyeget minden nap ;)
2018. dec. 13. 16:25
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha valaki azt mondja, hogy ezek a 35 fokos mérések mindegyek, és ha 37 fölötti lenne, akkor kimutatná, akkor oké, akkor letojom, hogy egyébként hülyeséget mutat...


És az üvegszálasak működtek, valóban, körülbelül két használatig.

2018. dec. 13. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hagy kérdezzem meg, hogy az neked nem gyanús, hogy minden szar csak te vagy helikopter?
2018. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy minden szar, de nekem nem jó. Szerettem volna tanácsot kapni hogy hogyan lehetne jobb, más mit használ, amivel elégedett.

Ehelyett jössz te bmeg és belepofázol. Tök felesleges. Maximum megoldhattad volna annyival, hogy "szerintem jó a gyógyszertárban kapható összes lázmérő", ha már muszáj hozzászólnod, de örülök hogy beszólogatással kellemesebb lett az estéd.

2018. dec. 13. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Nem mondom, hogy minden szar, de nekem nem jó."

Te egy különleges eset vagy, akinek nem jó az ami emberek szó szerint százezreinek megfelel.


Belemehetnék, hogy hogy lehet eldönteni valamiről, hogy pontosan mér-e vagy sem, de nem értenéd meg.

2018. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!