Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebayről gyógyszert rendelni...

Ebayről gyógyszert rendelni veszélyes?

Figyelt kérdés

Úgy értem van olyan ország, ahhol nem vényköteles, onnan árulják...


Nem komoly dolgokról van szó, herpesz gyógyszer stb., amit itthon nem adnak ki.


Nem tudom mennyire lehet veszélyes.


2018. dec. 15. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy idehaza lenne olyan gyógyszer, ami hatásos a betegségedre, de ne kapnád meg. Különben meg a saját rizikódra azt rendelsz amit akarsz.
2018. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy ne kapnám meg, hanem vényköteles... Ami a környező országokban meg nem, illetve csak a nagyobb hatóanyagú. Nevetséges egyébként ez a szigorú szabályozás.
2018. dec. 15. 15:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az kicsit gyanús, hogy nem egyezik meg a gyógyszer neve, meg ami a képen van...
2018. dec. 15. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendelni nem veszélyes, bevenni igen.
2018. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha majd megérkezik a gyógyszer a vámosokhoz, akkor behívnak és kérik, hogy mutasd meg a receptet, ha nem tudod megsemmisítik.
2018. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz????


Ugye az Lengyelországban nem receptköteles, vettem is kint ugyanilyet, 2014-ben, mikor ott jártam...


Most találtam áprilisban ebayen, rendeltem is, de nem jött meg, postán maradóra kértem, szóval azt hittem, az a baj... Meg elég későn mentem érte... Visszakaptam a pénzt... Akkor lehet emiatt volt, de ugye nem tudjáli van benne...


Ez Szlovákiából jönne most... Most azt nem tudom Szlovéniában, vagy Ausztriában vényköteles-e. De gyébként ez a durva, mikor egy sokkal konzervatívabb országban, nincs ekkora szabályozás, mint nálunk. Csomóan csinálják ezt... Nem hiába van abortusz turizmus stb.

2018. dec. 16. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Már sajnos nem tudok írni a kérdezőnek,mert törölte a profilját. Külföldön vény nélküli, Magyarországon nem forgalmazott (helyettesítője sincs) gyógyszert rendelnék.
2023. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!