Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan kardiológust keresek...

Olyan kardiológust keresek aki akar nekem segiteni. Magánrendelés is jó. Főleg ha kórházban is dolgozik. Csak nézzen át mindent. Sajnos az orvosom külföldre ment. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Arimias pulzus, bal kamra hipertrophia,59mm. Vlot vesek, spvt-k, vezetési késés, pitvarfribrilláció, kamrai tachicardia, supraventlicularis tachicardia, qs komplexus, st-t eltérések, széles prs tachicardia 126qrs, sineoralis, funkcionalis szárblokk, av vlokk, bal elülső fascicualis blokk, jobb szárblokk . repol zavar, holosistoles zörej, ef 30-40 %, szimptómás szivelégtelenség nyha3-4 stadium, " restriktiv cardiomyopathia. Ill. interventlicularis aszinkronia jobb kamra késésével. Ill. kontraszt anyag adását követően a basalis anteroseptalis segmentumban látható myocardialis halmozásilyen problémáim vannak.

2018. dec. 16. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Pacemakered ugye van?
2018. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen van.pitvari.de erőm még mindig nincs.
2018. dec. 17. 18:14
 3/4 anonim válasza:
Dr. Dancs Tamást tudom ajánlani, magánban rendel és van mindenféle gépe, nagyon lelkiismeretes orvos, engem is ő kezel
2019. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ő átnéz mindent?

Ha kórházi segitség is kell.tud segíteni?

2019. júl. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!